Koncert Jugendblasorchester St. Konrad z Regensburgu

Termín konání akce 26. 4. 2015
Čas konání akce 10:45 - 11:15
Vstupné Vstupné zdarma
Nádvoří Plzeňského Prazdroje

Koncert Jugendblasorchester St. Konrad z Regensburgu

V neděli 26. dubna od 10:45 vystoupí na nádvoří Plzeňského Prazdroje dechová kapela Jugendblasorchester St. Konrad z Regensburgu. 30 členů mládežnického dechového orchestru zahraje u příležitosti Bavorských kulturních dnů a akce Květiny pro Plzeň.

Květiny pro Plzeň slavnostně uzavřou Bavorské kulturní dny v Plzni. Náměstí Republiky bude plné hudby, divadla, uměleckých intervencí, programu pro děti, česko-německých infostánků i bavorského piva a kulinářských specialit.

O senzaci postará drak z historického představení Drachenstich – Skolení draka. Tato středověká legenda přiláká každoročně na letní slavnosti do Furthu im Wald desetitisíce návštěvníků. Draku se dnes přezdívá Fanny a zatím jen jednou opustil svou domovskou sluj – podruhé se vydá do Plzně. Fanny je řízená nejmodernější elektronikou, je 20 metrů dlouhá, pět metrů vysoká a devět tun těžká, je to oheň chrlící technické umělecké dílo! Do Plzně ji doprovodí přes dvě stě herců z legendárního festivalu ve Furth im. Wald.

Dozvědět se více

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit