Koncert – Hradišťan + Javory Beat

Termín konání akce 13. 7. 2021
Čas konání akce 20:00 - 22:00
Vstupné od 490 Kč
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
 

Koncert – Hradišťan + Javory Beat

Těšte se na společný koncert s Hanou a Petrem Ulrychovými a skupinou Javory Beat.

Není třeba zdůrazňovat, že sourozenci Hana a Petr Ulrychovi jsou skvělí zpěváci. Svými písněmi přinášejí radost posluchačům už více než padesát let. Za tu dobu s nimi a skupinou Javory spolupracovala spousta muzikantů, mimo jiné také Jiří Pavlica, který dnes stojí v čele Hradišťanu. Existují ale i další svorníky, které obě tato tělesa, patřící mezi stálice české hudební scény, spojuje. Především je to charakter a obsah písní, dále jejich melodika a inspirační zdroje a v neposlední řadě je to také lidský aspekt – vlídný a upřímný přístup k posluchačům. Možná právě proto vznikl v červnu 2019 nápad, že by obě kapely mohly zrealizovat několik společných koncertů se speciálním programem, ve kterém se představí nejen samostatně, ale také ve společné části, kde zazní nové písně i nová hudební aranžmá.

VSTUPENKY ZDE

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit