IV. Mezinárodní dixielandový festival Plzeň

Termín konání akce 4. 8. 2019
Čas konání akce 17:00 - 20:00
Vstupné 190 Kč
Zahradní pavilon Formanka

IV. Mezinárodní dixielandový festival Plzeň

Čtvrtý ročník dixielandového festivalu proběhne v průběhu prvního srpnového víkendu. 

Těšit se můžete na bohatý program. který započne v sobotu v 16 hodin neworleánským průvodem všech kapel od katedrály sv. Bartoloměje.

V neděli od 17 hodin zahrají  hned dvě kapely  přímo v pivovaru, u Formanky.  Nebude chybět plzeňská kapela Pilsner Jazz Band, která se brzy po založení v roce 2008 stala stálicí české swingové scény. Je pravidelným účastníkem festivalů po celé ČR i v mnohých evropských zemích (Švédsko, Švýcarsko, Lotyšsko, Polsko, Německo). Jádrem repertoáru jsou proaranžované swingové skladby, nechybí však i dixieland tzv. chicagského stylu. Další účinkujícím je německá kapela Dixie Heartbreakers, Díky pro dixieland neobvyklému obsazení a nástrojové kombinaci mají Dixie Heartbreakers z bavorského Würzbugu unikátní sound. Ten předvádí zejména po německých festivalech, nyní je potřeba jej představit českému publiku.

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE

Poznámka:  Pokud by počasí nepřálo,  tak se nedělní vystoupení u Formanky přesune do vnitřních prostor  Konferenčního centra Secese.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit