Hvězdy vaří v Plzeňském Prazdoji

Termín konání akce 28. 3. 2018
Čas konání akce 18:00 - 21:00
Vstupné VSTUPNÉ Nákup vstupenek můžete uskutečnit na: PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
Návštěvnické centrum Plzeňské Prazdroje

Hvězdy vaří v Plzeňském Prazdoji

Plzeňský Prazdroj je místem, kde se vaří nejlepší pivo na světě. Spojení nejlepšího piva a skvělých pokrmů je snem každého milovníka jídla.

K nám do Plzně se sjedou špičkoví šéfkuchaři, kteří pro vás uvaří náramné dobroty spárované s pivy z produkce Plzeňského Prazdroje. Piva ke každému chodu vybere sám Vojtěch Homolka (obchodní sládek Plzeňského Prazdroje).

A jací kuchaři vám náramné menu připraví? Jaroslav Viktora, jež rozjel jako šéfkuchař restauraci Srdcovka Corso v Plzni s citem pro kvalitní suroviny a těšit se můžete také na kapitána Národního týmu kuchařů a cukrářů Jana Horkého. Honza je Kuchařem roku 2017-2018, takže jíst budete jídla od nejlepšího tuzemského kuchaře.

Ondřeje Gregora Brzobohatého znáte spíše jako skvělého hudebníka, ale on i parádně vaří a je ambasadorem Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR. Dezert, který vám vykouzlí úsměv na tváři a připraví Helena Fléglová, úžasná mladá cukrářka.

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na e-mail: petr.stary@asahibeer.cz

Bude to báječná gastronomická jízda!

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit