Festival světla BLIK BLIK – světelná instalace v pivovaru

Termín konání akce 17. 3. 2017 — 18. 3. 2017
Čas konání akce 18:00 - 23:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

Festival světla BLIK BLIK – světelná instalace v pivovaru

Festival světla již potřetí přinese návštěvníkům ojedinělý zážitek přímo v ulicích města Plzně. Dvě ze světelných instalací budou umístěny přímo v areálu pivovaru Plzeňský Prazdroj! Vyrazte v pátek či v sobotu mezi 18:00 až 23:00 hodinou na letošní festival světla.

V areálu pivovaru Plzeňský Prazdroj se můžete těšit na světelnou instalaci od plzeňského sochaře Benedikta Tolara, jež vzdává tímto dílem poctu plzeňským bednářům. Tato světelná instalace bude umístěna nad nádvořím pivovaru – vedle Konferenčního a společenského centra SECESE. Druhý umělecký kousek – Netykavky – budou k vidění přímo v pivovarských sklepích, kde navíc každá osoba starší 18 let obdrží pivo Pilsner Urquell, které vám načepujeme přímo z ležáckých dubových sudů. Předem upozorňujeme na omezenou kapacitu osob v pivovarských sklepích, děkujeme za pochopení.

Letošní BLIK BLIK festival tak zavede diváky nejen do krásného centrálního obvodu Plzně, ale také na Roudnou, kde umělci vzdají hold této jedinečné plzeňské čtvrti a jejím příběhům, obyvatelům a atmosféře.

Zhruba čtyřkilometrová trasa povede z centra města přes Rooseveltův most a ulicí Pod všemi svatými až k baroknímu špejcharu; mimo přímou trasu leží ještě dvě zastávky:na trávníku před sokolovnou ve Štruncových sadech a na druhé straně řeky v areálu Plzeňského Prazdroje včetně jeho sklepů. Pořadí zastávek nebo směr korzování mezi nimi si každý divák může vybrat dle libosti, všechny instalace jsou volně přístupné od 18. do 23. hodiny.

Více na www.depo2015.cz a na Facebookové události akce „Blik blik 2017“.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit