(Čeština) Výstava: BOUŘLIVÉ STOLETÍ

Date 16. 5. 2024 — 29. 10. 2024
Time (Čeština) 10:00 - (Čeština) 18:00
Admission (Čeština) 150 Kč, výstava je součástí vstupu do Pivovarského muzea
(Čeština) Pivovarské muzeum v Plzni
BUY THE EXPERIENCE
 
 
 
 

(Čeština) Výstava: BOUŘLIVÉ STOLETÍ

Sorry, this entry is only available in Czech.

Znáte historické kořeny česko-lucemburských vztahů? Že ne? Tak navštivte naši unikátní výstavu v Pivovarském muzeu v Plzni, kde se dozvíte o tomto tématu více!

Historické kořeny česko-lucemburských vztahů jsou v učebnicích základních škol. V moderní době se česko-lucemburské vztahy formovaly především v bouřlivém dvacátém století. Vzájemná spolupráce mezi Lucemburským velkovévodstvím a někdejším Československem začala v roce 1922 a rozvíjí se v mnoha oblastech do současnosti. V roce 2022 bylo výročí 100 let diplomatických vztahů obou zemí. Při té příležitosti vznikla zásluhou Lucemburského velvyslanectví v Praze stejnojmenná výstava, pro kterou jsme jako společnost Plzeňský Prazdroj připravili podklady týkající se exportu plzeňského piva.

Proto je nyní výstava exkluzivně k vidění v Pivovarském muzeu v Plzni. A protože i Plzeň a Lucembursko mají mnoho překvapivých propojení, byla doplněna o další témata, nejen v oblasti pivovarnictví.

Výstava probíhá od 16. 5. 2024 do 29. 10. 2024 v Pivovarském muzeu v Plzni. Vstup na výstavu je součástí vstupenky do Pivovarského muzea v Plzni.

Admission

Notice

In accordance with an order from the Ministry of Health of the Czech Republic, tours and experience programme are closed to public until further notice. Sorry for inconvenience.

If you have any questions, contact us at reservations@asahibeer.cz or by phone on +420 377 062 888.

Privacy settings

You can enable and disable different cookies here.

Save