(Čeština) Adventní prohlídka Prazdroje s pivovarským kvízem

Date 1. 12. 2023 — 22. 12. 2023
Time (Čeština) 17:30 - (Čeština) 18:40
Admission (Čeština) 250 Kč
(Čeština) Pivovar Plzeňský Prazdroj
BUY THE EXPERIENCE

(Čeština) Adventní prohlídka Prazdroje s pivovarským kvízem

Sorry, this entry is only available in Czech.

Milujete kvízy? A co takhle zažít pivovarský kvíz v našich sklepích při vychutnávání si nefiltrovaného piva? Pokud vás to zaujalo, tak neváhejte a rezervujte si vstupenku na speciální adventní prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj!

Kam vás speciální prohlídka zavede? V jedinečné večerní atmosféře navštívíte historickou i moderní varnu, kde se uvaří denně až 2 miliony půllitrů piva! Představíme vám důležité postavy z historie i současnosti pivovaru a v historických sklepích se můžete těšit na opravdu bohatou ochutnávku nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell načepovaného přímo z ležáckých dubových sudů. A POZOR! Během degustace si s námi můžete zahrát pivovarský kvíz! Ti nejlepší z vás získají hodnotné ceny z Prazdroje, třeba adventní kalendář Pilsner Urquell.

Prohlídky probíhají každý čtvrtek, pátek a sobotu od 1. do 22. prosince, vždy od 17:30. Kapacita míst je omezená, proto doporučujeme si vstupenky zakoupit včas. Prohlídka začíná v Návštěvnickém centru Prazdroje.

Admission

Notice

In accordance with an order from the Ministry of Health of the Czech Republic, tours and experience programme are closed to public until further notice. Sorry for inconvenience.

If you have any questions, contact us at reservations@asahibeer.cz or by phone on +420 377 062 888.

Privacy settings

You can enable and disable different cookies here.

Save