Víkendová linka historického autobusu v září 2014

Termín konání akce 1. 9. 2014 — 30. 9. 2014
Čas konání akce 11:00 - 18:00
Vstupné Jízdné Jednorázové jízdné pro dospělé osoby – 30 Kč, Snížené jízdné pro děti od 6 do 15 let, důchodce a ZTP – 20 Kč Děti do šesti let – zdarma
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj a jiné městské zastávky
 

Víkendová linka historického autobusu v září 2014

V září si v západočeské metropoli přijdou na své turisté i Plzeňani, kteří se budou moci svézt historickým autobusem.

Jedinečná akce je připravena na čtyři zářijové víkendy.

Z centrálního náměstí Republiky se tak snadno dostanete na nádvoří pivovaru, do zoologické zahrady nebo do Techmania Science Center.

Červený historický autobus Škoda 706 RTO vyjíždí každou sobotu a neděli v září do plzeňských ulic, aby výletníkům usnadnil přesun mezi jednotlivými turistickými cíli.

Za jednorázové jízdné zaplatíte 30 korun, za snížené pro děti od 6 do 15 let, důchodce a ZTP 20 korun. Děti do šesti let se svezou zdarma.

Jízdní řád víkendové linky historického autobusu

Spolu s jízdenkou získáte 50% slevu do muzea Patton Memorial Pilsen a 50% slevu na jednu jízdu na velkolepém kolotoči Le Manège Carré Sénart. Navíc můžete využít desetiprocentní slevu při návštěvě zoologické zahrady, pivovaru Plzeňský Prazdroj, pivovaru Gambrinus, Pivovarského  muzea nebo Plzeňského historického podzemí. Slevu na návštěvu jednotlivých turistických cílů lze využít do konce září.

První linka vyjíždí po jedenácté hodině z náměstí Republiky. Poslední odpolední spoj vyráží po šesté hodině z Techmanie.  Cestou z historického centra do pivovaru autobus zastavuje také na hlavním vlakovém nádraží.  Kromě zastávek Hlavní nádraží a Náměstí Republiky, kde bude autobus zastavovat na autobusových zastávkách MHD, vzniknou na nádvoří pivovaru, před zoologickou zahradou a Techmanií dočasné zastávky s přenosnými označníky.

Akci připravuje městská příspěvková organizace Plzeň – TURISMUS spolu s Plzeňskými městskými dopravními podniky a partnery, jimiž jsou Plzeňský Prazdroj, Zoologická a botanická zahrada města Plzně, společnost Plzeň 2015 a Techmania Science Center.

UPOZORNĚNÍ:

Z důvodu zahájení Svatováclavské vyjížďky motorek na nádvoří pivovaru Prazdroj v neděli 28. 9. 2014 v dopoledních hodinách, bude zrušen první spoj linky historického autobusu s odjezdem v 11:09 z náměstí Republiky do Prazdroje. První spoj historického autobusu pojede z náměstí Republiky v 11:35 směrem k ZOO, potažmo Techmanii.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit