Varhanní koncert 2014

Termín konání akce 3. 10. 2014
Čas konání akce 19:00 - 21:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
Katedrála sv. Bartoloměje

Varhanní koncert 2014

Opět letos se bude od 19 hodin konat varhanní koncert v katedrále sv. Bartoloměje na náměstí Republiky v Plzni v rámci oslav uvaření první várky piva Pilsner Urquell.

Koncertem se obnovuje dávná tradice slavnostního setkání právovárečných měšťanů vždy v předvečer uvaření první várky piva Pilsner Urquell. Plzeňští právovárečníci se takto pravidelně scházeli od roku 1842, aby si připomněli založení Měšťanského pivovaru (dnešního Plzeňského Prazdroje) a získali posvěcení pro uvaření první várky piva.

Tuto tradici slavnostního setkání v plzeňské katedrále jsme po dlouhé odmlce obnovili a tento koncert bude již třetím v pořadí v současné době, kdy se v předvečer 5. října bude konat koncert v katedrále sv. Bartoloměje.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit