Speciální prohlídka Gambrinusu s pivovarským kvízem

Termín konání akce 2. 8. 2024 — 30. 8. 2024
Čas konání akce 16:30 - 18:30
Vstupné 250 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj
Koupit zážitek
 
 
 
 
 

Speciální prohlídka Gambrinusu s pivovarským kvízem

Milujete kvízy? A co takhle zažít pivovarský kvíz v srdci pivovaru Gambrinus při vychutnávání si našeho piva? Tak neváhejte a rezervujte si vstupenku na speciální prohlídku právě teď!

Na prohlídce se ponoříte do poutavého příběhu našeho pivovaru, kde vás seznámíme s tradicemi a tajemstvím výroby piva Gambrinus, zjistíte více o surovinách používaných pro výrobu tohoto piva a poznáte také moderní varnu a unikátní prostor historické otevřené spilky. Na závěr prohlídky se podíváte k cylindrokónickým tankům, kde ochutnáte to nejčerstvější, ještě zrající pivo.

A to není vše! Po prohlídce vás čeká zábavný pivovarský kvíz plný zajímavých otázek s pivní tématikou. Prokažte své znalosti a soutěžte o hodnotné ceny!

Prohlídky probíhají každý lichý pátek v srpnu vždy od 16:30 hodin. Kapacita míst je omezená, proto doporučujeme si vstupenky zakoupit včas. Prohlídka začíná v Návštěvnickém centru Prazdroje.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit