Pilsner Fest prohlídka pivovaru Gambrinus

Termín konání akce 6. 10. 2023 — 7. 10. 2023
Čas konání akce 10:00 - 19:00
Vstupné 200 Kč / osoba
Pivovar Plzeňský Prazdroj
Koupit zážitek
 
 

Pilsner Fest prohlídka pivovaru Gambrinus

Věděli jste, že letos slavíme 181 let od uvaření první várky světoznámého ležáku Pilsner Urquell? Oslavy vypuknou 6.-7. 10., kdy se můžete těšit na tradiční Pilsner Fest! V rámci festivalu máte jedinečnou možnost navštívit i speciální festivalovou prohlídku pivovaru Gambrinus!

.

Kam vás prohlídka zavede? 

Těšit se můžete zejména na školu čepování a opravdu bohatou degustaci piv Gambrinus po celou dobu prohlídky! Svěříme vás do péče chlapů, kteří vaření piva a péči o něj věnovali mnoho let svého života a nyní tyto zkušenosti předají vám. Dozvíte se, jak správně pivo skladovat, jak pečovat o výčep a pivní sklo a hlavně, jak pivo správně čepovat! A samozřejmě degustovat! Po absolvování prohlídky pak můžete ve vaší oblíbené hospodě ověřit, zda se váš výčepní o pivo dobře stará a věnuje mu dostatečnou péči. Kromě toho se dozvíte zajímavosti z historie i současnosti pivovaru Gambrinus, zjistíte více o surovinách, které se pro pivo Gambrinus používají, a také o jeho varním procesu.

Prohlídku můžete navštívit během festivalu v pátek i v sobotu za cenu 200 Kč.

DŮLEŽITÉ! Upozorňujeme, že pro vstup na prohlídku musíte mít zakoupenou i vstupenku na Pilsner Fest jako takový. Bez vstupenky na Pilsner Fest vám vstup do areálu nebude umožněn a na prohlídku se bohužel nedostanete. Vstupenky na festival a více informací najdete ZDE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit