Večerní běh pro Světlušku

Termín konání akce 26. 3. 2024
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné 500 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj
Koupit zážitek
 
 

Večerní běh pro Světlušku

Vzhůru na Noční běh pro Světlušku! 

Plzeňský běh odstartuje od pivovaru Plzeňský Prazdroj ve 21.00, registrace na místě bude probíhat od 19:00. Okruh si lze zaběhnout jen jednou v kratší podobě (3,3 km) nebo rovnou dvakrát (6,6 km).

Nesportovci pozor! I pro vy si přijďte užít nezapomenutelnou atmosféru a pomoci dobré věci.

Praktické informace:

Startovní balíčky jsou pro všechny a pokud se stihnete zaregistrovat včas, budete si moci vybrat ze dvou variant balíčků – vak na záda s čelovkou nebo vak se sportovní čelenkou.
Kolik stojí startovné?
Oba startovní balíčky stojí 500 korun na osobu. Startovné je příspěvkem do sbírky Světluška a současně umožňuje Světlušce rozdělit přímou pomoc zrakově hendikepovaným účelně a transparentně. Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P s doprovodem mají vstup na akci zdarma, ale bez nároku na startovní balíček. Ten si mohou zakoupit na místě za 250 Kč.
Vstup do areálu: Pro vstup do areálu se prokážete vstupenkou s unikátním kódem – vytištěnou nebo v mobilu.
Další podrobnější informace najdete na webových stránkách pořadatele.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit