Léto v Prazdroji – Vilém Čok & Bypass

Termín konání akce 26. 7. 2018
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
 

Léto v Prazdroji – Vilém Čok & Bypass

Letní koncert na nádvoří pivovaru přivítá v 19:00 hodin rockovou předkapelu Tajfun a ve 20:30 hodin už vystoupí Vilém Čok se svojí kapelou Bypass.

VILÉM ČOK & BYPASS

Vilém Čok je český zpěvák, baskytarista a bavič, který v roce 1978 založil pražské punkové trio Zikkurat, než v únoru 1981 uskutečnil svůj životní přestup do legendárního Pražského výběru. Dnes je součástí kapely s názvem BYPASS resp. „Vilém Čok & Bypass“ společně s Milanem Libichem, Vítkem Blažkem a Michalem Brožem.

Sound Bypassu je výhradně kytarový, dá se říci rockový či hardrockový, s přesahy do punku a metalu. Každé album je trochu jiné a každé album je vždy nějakým posunem. Typickou ukázkou jsou songy Láska je zbraň, Makám jako kráva, Živá voda, Nám živým, Hudba je nejvíc či Zachraňte Ježíška atd.

Více informací o kapele najdete zde.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit