Dixieland o páté u Formanky

Termín konání akce 13. 8. 2017
Čas konání akce 17:00 - 20:00
Vstupné VSTUPNÉ 120 Kč/ osoba v předprodeji na PLZEŇSKÉ VSTUPENCE
Zahradní pavilon Formanka (nad nádvořím pivovaru)
 

Dixieland o páté u Formanky

Plzeňská tradjazzová parta The Dixie Hot Licks v čele se zpěvačkou Janou Mel Golianovou bude hrát k poslechu i tanci ty nejznámější i skoro zapomenuté skladby let desátých a dvacátých minulého století. Akce se koná v areálu pivovaru na nádvoří u Formanky (nad nádvořím pivovaru), v případě nepřízně počasí uvnitř prostor Konferenčního a společenského centra SECESE.

Vstupenky budou k dispozici v předprodeji na Plzeňské vstupence, více informací na webových stránkách kapely,

The Dixie Hot Licks je plzeňská dixielandová kapela s repertoárem těch nejlepších, nejveselejších i nejsmutnějších, nejrychlejších i nejpomalejších, nejinteligentnějších i nej(s)prostších, nejdurovějších i nejmollovějších, nej… i nej… skladeb, jež vás přenesou do Basin Street, Bourbon Street, na Royal Garden, ale i do Moskvy, Arábie, do Číny i Indie. Tradjazzový říz je prostě zaručen!

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit