Burger Street Festival 2023

Termín konání akce 1. 9. 2023 — 3. 9. 2023
Čas konání akce 10:00 - 20:00
Vstupné Zdarma
Pivovar Plzeňský Prazdroj
Koupit zážitek

Burger Street Festival 2023

Burger sezóna 2023 je tady!

Milovníci burgerů pozor! Po prázdninách nádvoří našeho pivovaru zaplní karavana nejvyhlášenějších burgerů, hranolek a zmrzlinářů. Naše Hospoda Na Spilce se do akce také zapojuje a přímo na nádvoří pivovaru vím nabídne skvělé pivní burgery.

  • BEER BURGER, trhané vepřové maso z Přeštického vepře s pivní marinádou v naší pivní housce s křimickým zelím a slaninou, s pikantními okurkami, čerstvou zeleninou a BBQ z uzených švestek
  • Jižanský CHICKEN BEER BURGER, smažené farmářské kuře v kukuřičných lupíncích s pivní slaninou, čerstvou zeleninou a ananasovou salsou v naší pivní housce s praženým sladem.

Samozřejmě naše skvělé pivo nebude chybět! Pro více informací sledujte událost na webových stránkách přímo  zde. Tento gastronomický zážitek si rozhodně nemůžete nechat ujít. Těšíme se na vás!

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit