SVATBA V PIVOVARU

Počet osob až 150 osob
Cena NA VYŽÁDÁNÍ
U Prazdroje 64/7, Plzeň
Napište nám
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Váš den snů v jedinečném pivovarském prostředí!

Prožijte svůj svatební den v prostorách pivovaru s nezapomenutelnou atmosférou. Naše prostory jsou ideálním místem pro vaši svatbu, na kterou budete vzpomínat do konce svého života!

Kompletní služby pod jednou střechou:

  • Catering: Náš tým vám připraví catering přesně podle vašeho přání. Nabízíme širokou škálu menu, od tradičních českých specialit až po moderní gastronomii. Každý chod bude pro vás a vaše hosty kulinářským zážitkem.
  • Doplňkový program: Nabízíme širokou nabídku doplňkových služeb, které vaši svatbu oživí a dodají jí tu správnou atmosféru.
    • Škola čepování: Nechte své hosty objevit tajemství správně načepovaného piva v naší škole čepování. Pod vedením našich mistrů výčepních se naučí správnou techniku a odnesou si domů nezapomenutelný zážitek.
    • Prohlídka pivovaru: Během exkluzivní prohlídky se ponoříte do historie i současnosti výroby našeho piva. Hosté budou mít také jedinečnou příležitost nahlédnout do výrobního procesu a ochutnat nefiltrované a nepasterizované pivo přímo z dubových sudů v historických sklepích.
    • Personalizované dárky: Připravíme pro vaše hosty originální dárky na míru. Ať už jde o gravírované pivní sklenice, lahve s vlastní etiketou nebo jiné upomínkové předměty, každý si odnese něco, co mu připomene váš výjimečný den.
  • Svatební koordinátorka: Nejste si jisti, kde začít? Naše zkušená svatební koordinátorka vám pomůže s plánováním každého detailu. Společně vytvoříte harmonogram celého dne, vyberete dekorace, doprovodný program a vy si pak můžete bez starostí užít na váš velký den.

Cenová nabídka na míru
Cena za pronájem našich prostor se odvíjí od počtu hostů, což vám umožňuje flexibilitu a jistotu, že za své peníze dostanete to nejlepší. Věříme, že každá svatba je jedinečná, a proto vám připravíme nabídku na míru, která bude odpovídat vašim představám a rozpočtu.

Kontaktujte nás

Přijďte se k nám podívat, rádi vás po pivovaru provedeme! Pro více informací či rezervaci nás prosím kontaktujte na emailu tereza.brousilova@asahibeer.cz nebo na telefonním čísle +420 704 959 214.

Zažijte v Plzeňském Prazdroji svatbu svých snů!

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit