Svatby

Plocha až 600 m2
Počet osob 50 až 350 osob
Délka programu dle přání
Nádvoří pivovaru
Napište nám

Prožít nezapomenutelnou svatbu si přejí všichni. A přesně takovou vám rádi uvaříme na míru v samém srdci pivovaru Plzeňský Prazdroj. V jeho okouzlujících prostorách na vás čeká výtečný catering i skvělý servis, vybírat můžete i ze široké nabídky doprovodných služeb. Postaráme se o to, abyste se vy i vaši hosté cítili výjimečně. Vaše svatba v plzeňském pivovaru tak bude zážitkem na celý život.

NEJKOUZELNĚJŠÍ MÍSTO PRO VELKÝ OKAMŽIK

Není nad to uspořádat svatební obřad pod otevřeným nebem. Když vám ale počasí nepřeje, jistě oceníte střechu na hlavou. Vyberte si z nabídky venkovních nebo vnitřních prostor pivovaru, v nichž si vzájemně řeknete „ano“.

  • Altánek skrytý nedaleko nádvoří pivovaru poblíž Konferenčního centra SECESE
  • Palouček u Konferenčního centra SECESE a zahradního pavilonu Formanka
  • Nádvoří pivovaru u fontány
  • Zahradní pavilon Formanka
  • Pivovarské muzeum v Plzni v centru města

SVATEBNÍ NABÍDKA

CHUTNÁ SVATEBNÍ HOSTINA I VEČERNÍ PARTY

Ideálním místem pro svatební hostinu a večerní veselí jsou secesně zdobené prostory Konferenčního centra SECESE. Dýchají okouzlující atmosférou a dodají vaší svatbě na vznešenosti. K dispozici jsou vám čtyři sály – Pilsner Urquell sál, Zlatý salonek, Zelený salonek, Červený sál a samostatně situovaný zahradní pavilon Formanka.
Sály mohou být uzpůsobeny až pro 150 osob. Na základě vašich požadavků a přání vám sestavíme svatební menu ve stylu tradiční české nebo mezinárodní kuchyně, vybírat můžete z široké nabídky rautů. Rádi pro vás připravíme i grilování pod širým nebem.

BOHATÉ DOPROVODNÉ SLUŽBY

Kromě výborného cateringu a samozřejmě i piva Pilsner Urquell pro vás na přání zajistíme další doprovodné služby. Postaráme se o květinovou výzdobu a další dekorace, hudební produkci, zařídíme pro vás výtečné dorty a zákusky. Rádi vám doporučíme osvědčeného fotografa, kadeřníka nebo kosmetičku.

Prostředí pivovaru skýtá krásná zákoutí pro pořízení svatebních fotografií. Kromě nádvoří se tak mimo jiné můžete fotit v pivovarských sklepích, u historické brány pivovaru či v prostorách Konferenčního centra.

Chcete-li hostům zpestřit svatbu nevšedním zážitkem, rádi vám zprostředkujeme Školu čepování piva Pilsner Urquell pod vedením pivovarského odborníka či prohlídku pivovaru, kde se naše pivo vaří.

TIP: Potěšte svatebčany originálním dárkem! Věnujte jim pivní sklenici s vybroušeným jménem či datem vaší svatby nebo patentní lahev naplněnou čerstvě stočeným pivem Pilsner Urquell s vygravírovaným nápisem.

Napište nám na e-mail nebo zavolejte na telefonní číslo +420 377 062 888, kde se individuálně domluvíme a pokusíme se splnit všechna vaše přání.

E-MAIL

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit