Termín konání akce | 22. 7. — 31. 7. |
Čas konání akce | 17:00 - 18:00 |
Vstupné | 120 Kč / 80 Kč |
Plzeňské historické podzemí |
Nenechte si ujít prohlídku plzeňského podzemí pouze za svitu baterek, která bude navíc rozšířena o nově přístupnou podzemní část! Během letních prázdnin si zpestřené prohlídky můžete užít v termínech od 22 . až do 31. července a 26. srpna až 1. září, vždy v 17 hodin.
Staňte se objeviteli sklepního labyrintu jen s baterkou a poznejte historii vzniku plzeňského podzemí ve středověku a stav v současném moderním světě.
Vstupenky na prohlídku lze zakoupit ZDE.
Užijte si zážitek pro celou rodinu!
Upozorňujeme, že pro děti do 3 let není vstup do podzemí možný. Doporučujeme teplejší oblečení a pohodlnou obuv.
V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!
V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.