Pilsner Fest 2022

Termín konání akce 7. 10. 2022 — 8. 10. 2022
Čas konání akce 17:00 - 24:00
Vstupné ZDARMA
Pivovar Plzeňský Prazdroj

Pilsner Fest 2022

Přijďte a oslavte společně s námi již 180 let od uvaření první várky piva Pilsner Urquell!

Na letošním ročníku se můžete těšit na bohatý hudební a kulturní program – vystoupí kapely jako Jelen, Pokáč, Monkey Business, David Koller, Alice & Dan Bárta a spoustu dalších. Připravena je taktéž škola čepování, speciální prohlídky pivovaru, soutěže a další doprovodný program pro všechny návštěvníky.

K Pilsner Festu neodmyslitelně patří i nefiltrovaný Pilsner Urquell a pokud rádi objevujete nové chutě, je na festivalu připraven také výběr minipivovarů.

.

SPECIÁLNÍ PROHLÍDKY PIVOVARU

V rámci tohoto festivalu máte jedinečnou možnost navštívit speciální prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a dozvědět se informace, ke kterým se u nás běžně nedostanete. Hlavním tématem bude samozřejmě pivo – jeho zrání a péče o něj. Zaměříme se také na tankové pivo, pivní kulturu a pivovarské hospody v Plzni, kde se dozvíte zajímavosti z historie Hospody Na Spilce a legendární restaurace Prazdroj, která kdysi sídlila v areálu našeho pivovaru. Těšit se můžete také na ukázku speciálních sklenic a darů určených pro papeže. Chybět nebude ani tradiční návštěva staré i nové varny a historických sklepů s ochutnávkou nefiltrovaného piva. Prohlídku můžete navštívit během festivalu v sobotu i v neděli za symbolickou cenu 180 Kč.

Speciální prohlídku objednejte ZDE!*

* Prohlídka není bezbariérová.

.

PLATBY NA MÍSTĚ

Pilsner Fest 2022 bude cashless! Připojujeme se k dalším festivalům v České republice a zahraničí a přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Zkracujeme fronty, šetříme čas a chráníme životní prostředí. Jediné co budete pro placení potřebovat je náramek s čipem nebo NFCtron karta, kterou jste využili na akcích Léto v Prazdroji.

  • Dali byste si vychlazené pivo nebo třeba burger? Stačí přiložit čip/kartu a je hotovo.
  • Jak si dobít kredit? Online ještě před začátkem akce přes NFCtron Pass nebo až na místě hotově nebo kartou. A to zcela zdarma!
  • Nevypotřebovali jste veškerý kredit? Do 14 dnů po akci si můžete zažádat o jeho vrácení na bankovní účet jednoduše naskenováním QR kódu z informačního papíru, který obdržíte při prvním dobití, přes NFCtron Pass nebo přímo v aplikaci NFCtron.
  • Pro vstup do areálu je nejprve nutné vyzvednout náramek i v případě, že žádnou konzumaci neplánujete

.

PARKOVÁNÍ

Parkování v areálu není možné.

.

Veškeré informace k Pilsner Festu 2022 najdete na oficiálních stránkách Pilsner Festu

Vstupné

ZDARMA

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit