Oslavy vzniku republiky – prohlídka muzea a podzemí

Termín konání akce 28. 10. 2021
Čas konání akce 10:00 - 18:00
Vstupné 28 Kč, děti do 6 let zdarma
Pivovarské muzeum v Plzni

Oslavy vzniku republiky – prohlídka muzea a podzemí

I letos jsou naše prohlídky součástí programu Plzeňských oslav vzniku republiky! Zveme vás do Pivovarského muzea v Plzni a Plzeňského historického podzemí za symbolickou cenu 28 Kč.

Pivovarské muzeum v Plzni bude otevřeno od 10:00 do 18:00 hodin. Na prohlídce se seznámíte s historií plzeňských hospod a dozvíte se vše o pivu a pivovarnictví. Ukážeme vám sladovnu, hvozd, valečku, laboratoř nebo pivní kuriozity. V expozici také uvidíte kolekcí pivních lahví, nejmenší džbánek na světě, obří korbel a další sběratelské předměty. Během prohlídky si budete moci prohlédnout i výstavu s názvem PIVO, kterou se připojujeme k 179. výročí založení Měšťanského pivovaru v Plzni. Máme tu čest představit výstavu klasických bromostříbrných fotografií známého plzeňského fotografa Radovana Kodery, jejichž společným jmenovatelem je právě pivo.

VSTUPENKY DO MUZEA

Plzeňské historické podzemí vám odkryje labyrint chodeb, studní a sklepů od 10:00 do 18:00 hodin každých 20 minut. Celková jeho délka je téměř 13 km a vede pod celým historickým jádrem města Plzně. Odborný průvodce vás provede zpřístupněnou trasou, kde se dozvíte, jak podzemí vznikalo a díky exponátům proniknete do historie města a každodenního života středověkých obyvatel města Plzně. Závěrem prohlídky je vodárenské věž, kde uvidíte repliku velkého vodního kola.

VSTUPENKY DO PODZEMÍ

Celý program Plzeňských oslav vzniku republiky najdete ZDE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit