Farmářské trhy a kuchařská show v pivovaru

Termín konání akce 19. 9. 2015
Čas konání akce 8:00 - 13:00
Vstupné VSTUPNÉ Vstup na akci je zdarm
Nádvoří Plzeňského Prazdroje
 
 
 

Farmářské trhy a kuchařská show v pivovaru

Naposledy letos Plzeňské farmářské trhy zavítají na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj – v sobotu 19. září od 8 do 13 hodin.

Farmářské produkty a potraviny lokálního původu nabídnou návštěvníkům osvědčení prodejci zeleniny, mléčných výrobků, masa, uzenin či křupavého pečiva. Čepovat se bude nefiltrovaný ležák Pilsner Urquell.

Trhy doplní workshopy kuchařů z Národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky. Na živo předvedou vaření z farmářských produktů. Recepty budou poskládané ze surovin, které se budou v daný den na farmářských trzích prodávat. Vaření si budete moci na místě vyzkoušet pod jejich dohledem i vy v plně vybavených mobilních kuchyních. Vaření jednotlivých receptů začíná v 9:00, v 10:00 a v 11:00 hodin.

19.září – Jan Horký, kapitán Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR, který je v současnosti šéfkuchařem restaurací v Obecním domě v Praze. Jan je skutečný mistr svého řemesla, který vařil např. pro Baracka Obamu. Od roku 2009 je kapitánem národního týmu, byl vyhlášen jako devátý nejlepší kuchař ČR, v roce 2014 s národním týmem získal stříbrnou medaili na Mistrovství světa v Luxembourgu. Janův rukopis je originální. Drží se tradic svého milovaného jihu Čech, ale zároveň využívá veškeré moderní gastronomické techniky. Jeho jídla jsou krásně prezentovaná, mají styl, duši, příběh a především vynikající chuť.

Program je realizován za podpory projektu Czech Specials Agentury CzechTourism, Asociace hotelů a restaurací a Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

CzechSpecials-logo-RGB

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit