(Čeština) Pilsner Fest 2022

Datum 7. 10. 2022 — 8. 10. 2022
Time (Čeština) 17:00 - (Čeština) 24:00
Admission (Čeština) ZDARMA
(Čeština) Pivovar Plzeňský Prazdroj

(Čeština) Pilsner Fest 2022

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch verfügbar.

Přijďte a oslavte společně s námi již 180 let od uvaření první várky piva Pilsner Urquell!

Na letošním ročníku se můžete těšit na bohatý hudební a kulturní program – vystoupí kapely jako Jelen, Pokáč, Monkey Business, David Koller, Alice & Dan Bárta a spoustu dalších. Připravena je taktéž škola čepování, speciální prohlídky pivovaru, soutěže a další doprovodný program pro všechny návštěvníky.

K Pilsner Festu neodmyslitelně patří i nefiltrovaný Pilsner Urquell a pokud rádi objevujete nové chutě, je na festivalu připraven také výběr minipivovarů.

.

SPECIÁLNÍ PROHLÍDKY PIVOVARU

V rámci tohoto festivalu máte jedinečnou možnost navštívit speciální prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a dozvědět se informace, ke kterým se u nás běžně nedostanete. Hlavním tématem bude samozřejmě pivo – jeho zrání a péče o něj. Zaměříme se také na tankové pivo, pivní kulturu a pivovarské hospody v Plzni, kde se dozvíte zajímavosti z historie Hospody Na Spilce a legendární restaurace Prazdroj, která kdysi sídlila v areálu našeho pivovaru. Těšit se můžete také na ukázku speciálních sklenic a darů určených pro papeže. Chybět nebude ani tradiční návštěva staré i nové varny a historických sklepů s ochutnávkou nefiltrovaného piva. Prohlídku můžete navštívit během festivalu v sobotu i v neděli za symbolickou cenu 180 Kč.

Speciální prohlídku objednejte ZDE!*

* Prohlídka není bezbariérová.

.

PLATBY NA MÍSTĚ

Pilsner Fest 2022 bude cashless! Připojujeme se k dalším festivalům v České republice a zahraničí a přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Zkracujeme fronty, šetříme čas a chráníme životní prostředí. Jediné co budete pro placení potřebovat je náramek s čipem nebo NFCtron karta, kterou jste využili na akcích Léto v Prazdroji.

  • Dali byste si vychlazené pivo nebo třeba burger? Stačí přiložit čip/kartu a je hotovo.
  • Jak si dobít kredit? Online ještě před začátkem akce přes NFCtron Pass nebo až na místě hotově nebo kartou. A to zcela zdarma!
  • Nevypotřebovali jste veškerý kredit? Do 14 dnů po akci si můžete zažádat o jeho vrácení na bankovní účet jednoduše naskenováním QR kódu z informačního papíru, který obdržíte při prvním dobití, přes NFCtron Pass nebo přímo v aplikaci NFCtron.
  • Pro vstup do areálu je nejprve nutné vyzvednout náramek i v případě, že žádnou konzumaci neplánujete

.

PARKOVÁNÍ

Parkování v areálu není možné.

.

Veškeré informace k Pilsner Festu 2022 najdete na oficiálních stránkách Pilsner Festu

Eintrittspreis

(Čeština) ZDARMA

Warnung

Im Einklang mit der Verordnung des Gesundheitsministeriums werden auf Widerruf die Besichtigungen und die Erlebnisprogramme für die Öffentlichkeit geschlossen. Wir danken für Ihr Verständnis!

Ihre Fragen richten Sie bitte an die E-Mail-Adresse reservations@asahibeer.cz oder die Telefonnummer +420 377 062 888.

Privatsphäre-Einstellungen

Hier können Sie einstellen, welche Cookies Sie zulassen

Speichern