Zima v Prazdroji

Termín konání akce 26. 1. 2017 — 23. 3. 2017
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné Vstupenky lze zakoupit www.plzenskavstupenka.cz
Konferenční a společenské centrum Secese
 
 
 

Zima v Prazdroji

Vyrazte na koncert nebo stand-up comedy do Plzeňského Prazdroje!

Zima v Prazdroji nabídne zajímavé interprety a unikátní komorní atmosféru krásných prostor Konferenčního a společenského centra Secese – kapacita každého večera je pouze 72 hostů. Těšit se můžete na výbornou muziku v rytmu swingu, jazzu nebo blues nebo oblíbené stand-up vystoupení Komiků s. r. o.

Program 

23. 3. Frank Sinatra Revival

jazz, swing

Stylové a osobité podání těch největších hitů jedné znejznámějších osobností světové hudby. Zazní hity jako My way, New York New York, Fly me to the moon, Strangers in the night, Something stupid a další. Frank Sinatra Revival (Petr Chudoba) má za sebou bohatou uměleckou minulost, od účinkování na zámořských lodích, koncertování po celé Evropě až po  (účinkování v pořadech TV Nova, Star Dance, Dueta, v rámci Karlovarského  filmového festivalu atd.

Vstupenky můžete zakoupit ZDE

——————————————————————————————————————————————————————————————————-

Již proběhlo

26. 1. Ondřej Ruml – One Man Show

jazz, vocal, looping 

Zpěvák, hudebník a herec Ondřej Ruml patří k jistotám naší hudební scény. Zpívá swing s bigbandy po celé republice a sólově pravidelně vystupuje s looperem, tzn. přístrojem, který mu umožňuje zazpívat celé písně nahráváním zvukových smyček přímo na koncertech v reálném čase. Jeho posledním počinem je vokální album Nahubu (2016), které je vyjímečné tím, že veškeré hlasy a zvuky zde nazpíval Ondřej sám bez použití hudebních nástrojů. V Secesi zazpívá Ondřej písně autorů Petra Hapky a Michala Horáčka, Stinga, Boba McFerrina i z vlastní tvorby.       

9. 2. Pavel Tomeš (Komici s.r.o.) – Na mikrofon

originální stand-up comedy 

Na mikrofon je originální stand-up comedy show, kde má Pavel Tomeš jediný úkol – rozesmát návštěvníky. Má k dispozici pouze jedinou zbraň, a tou je mikrofon, i tak se prý vždy trefí.

23. 2. Juwana Jenkins & Mojo Band

blues 

Energický zpěv, pronikavý zvuk foukací harmoniky, nářek kytary a neutuchající rytmus – to je kapela Juwana Jenkins and the Mojo Band, která dokáže zaujmout nejen svými původními skladbami, ale také výběrem převzatého repertoáru od těch nejlepších králů, královen a legend blues, jako jsou např.: Freddie King, Earl King, Etta James, Big Mama Thorton, Aretha Franklin, Howlin’ Wolfa Muddy Waters a další.

9. 3. Iva Kubelková & Jjimband

jazz, swing 

Iva Kubelková začala při svém studiu zpěvu vystupovat s jazzovou kapelou Jjimband na začátku roku 2016. Kapela představuje jazzové a swingové hity.   

„Energie k některým věcem v životě přichází jen párkrát, a pokud ji budete ignorovat, třeba se už nikdy nevrátí. Proto mějte oči otevřené, uši nastražené a nezapomeňte s pokorou dělat také to, co vás baví. Těšíme se na vás.“  Iva Kubelková

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit