Velikonoční dílny v Pivovarském muzeu

Termín konání akce 8. 4. 2017 — 9. 4. 2017
Čas konání akce 10:00 - 16:00
Vstupné VSTUPNÉ 50 Kč/ osoba
Pivovarské muzeum v Plzni
 
 

Velikonoční dílny v Pivovarském muzeu

Přijďte se připravit na svátky jara do Pivovarského muzea v Plzni, kde pro vás během víkendu 8. – 9. dubna chystáme nabitý program od 10 do 16 hodin. 

Upleťte si tradiční velikonoční pomlázku z českého čerstvého vrbového proutí a ozdobte si ji látkovými stuhami tradičních jarních barev – žlutou, zelenou a červenou. Plést se bude metrová pomlázka z osmi proutků.

Nebo si vyrobte si z ruliček od toaletního papíru velikonoční postavičky, které mohou navíc sloužit jako stojánek na vajíčko či ubrousek. Z barevných papírů s předkreslenými postavičkami si vystřihnete kuřátko, slepičku, zajíčka a nalepíte na ruličku.

Také můžete přivítat jaro s roztomilými ptáčky, jejichž výroba bude vážně jednoduchá. Karton, různé vzory látek, knoflík jako očičko a dřevěný kolíček alá nožičky k přichycení, trocha střihání, lepení a mohou vyletět do světa.

A ještě si budete moct vytvořit netradiční dárkové taštičky z krabice od mléka či džusů. Ozdobíte si je s vyraženými jarními motivy a budete tak mít připravenou taštičku na dárečky a pamlsky pro pondělní koledníky.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit