Podzimní inspirace v Pivovarském muzeu

Termín konání akce 1. 11. 2014 — 29. 11. 2014
Čas konání akce 10:00 - 16:00
Vstupné CENÍK Vhodné pro všechny věkové kategorie 1. návštěva * 2.-5. návštěva Dospělí 70,- Kč 10,- Kč Děti starší 6 let, studenti, senioři starší 70 let 50,- Kč 10,- Kč Děti do 6 let zdarma zdarma * k 1. návštěvě dostanou starší 18 let  0,3l čepovaného piva Pilsner Urquell, který si budou moci vychutnat právě na Valečce. V ceně je zahrnut materiál a pomůcky pro Podzimní inspirace. Svůj výrobek si odnesete domů. Každý návštěvník při první návštěvě obdrží kartičku, na kterou se mu budou evidovat pravidelné vstupy, čímž následně získá zlevněné vstupné.
Pivovarské muzeum
 

Podzimní inspirace v Pivovarském muzeu

Schovejte se před sychravým podzimním počasím do Pivovarského muzea a přijďte si vyzkoušet nejrůznější výtvarné techniky.

Pivovarské muzeum připravilo opět pro své návštěvníky další ročník tvůrčích dílen s názvem Podzimní inspirace.

V interiéru zachovalé středověké Valečky se seznamte s nejrůznějšími rukodělnými technikami. Cyklus Podzimních inspirací je koncipován tak, aby si na své přišly všechny věkové kategorie. Jednotlivé techniky budou předvádět a zároveň vyučovat zkušení lektoři. Tedy každou sobotu se přiučte novým technikám a navíc využijte zvýhodněné vstupné na opakované vstupy.

Program jednotlivých sobot:

1. 11. Když zafouká ze strnišť

Potřebujete-li zahřát chladem zkřehlé prsty, zkuste to pomocí vlny. Vyrobte si v Pivovarském muzeu originální šperk či přívěsek z přírodní nebo barvené ovčí vlny. A koho láká složitější motání, ten se může naučit plést si z pedigu.

8. 11. Aby kámen zdobil

Vytvořte si dekorativní kamenné těžítko zdobené oblíbenou technikou dekupáž nebo si jej ozdobte drátenickou technikou.

15. 11. Potěšení z přírodních materiálů

Vzpomínkou na minulé století může být práce se sisálem. Vyrobte si z něj např. zapichovátko nebo jinou dekoraci z přírodních materiálů. Další technika, kterou si budete moci vyzjoušet je vyrobit si překrásnou dekoraci ze sena. Můžete z něj vyrobit např. ježka či jiná zvířátka.

22. 11. Něžná krása

Zkušené lektorky vás naučí, jak si upaličkovat drobnou Sedlickou krajku. Využijte této jedinečné příležitosti a nenechte si ujít čtvrtou listopadovou sobotu. Nebo si pro radost můžetevyrobit i malý zvonek z květníku.

29. 11. Když Vánoce zavoní

Jako každoročně i letos Pivovarské muzeum chystá Soutěž o nejkrásnější vánoční perníček. I letos jej zahajuje poslední listopadová sobota, kdy si přímo v muzeu můžete ozdobit soutěžní perníčky. Nebo si přijďte vyrobit drátěnou vánoční hvězdu z korálků na pevné osnově.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit