Plzeňské oslavy vzniku republiky

Termín konání akce 28. 10. 2017
Čas konání akce 10:00 - 18:00
Vstupné VSTUPNÉ 28 Kč děti do 6 let zdarma  
Pivovarské muzeum v Plzni
 

Plzeňské oslavy vzniku republiky

Přijďte 28. října na prohlídku Pivovarského muzea v Plzni a Plzeňského historického podzemí za symbolickou cenu 28 Kč k příležitosti oslav vzniku republiky. 

Pivovarské muzeum pro vás bude otevřeno od 10 do 18 hodin a kdykoliv v tomto čase si ho budete moci projít s tištěným průvodcem. Seznámíte se zde s historií pivovarnictví a plzeňských hospod, projdete si valečku, hvozd, sladovnu i laboratoř. Těšit se můžete i na pivní kuriozity. V muzeu si  navíc budete moci prohlédnout i výstavu Plzeňské hospody aneb Z pivovaru za štamgasty, pořádanou u příležitosti 175. výročí uvaření ležáku Pilsner Urquell. Výstava prezentuje všechny oblasti týkající se pohostinství v Plzni z konce 19. a počátku 20. století.

Plzeňské historické podzemí vás provede labyrintem chodeb, sklepů a studní. Dozvíte se, jak podzemí vznikalo a díky vystavených exponátům proniknete do historie podzemí i města Plzeň. Prohlídky se budou konat každých 20 minut.

Doporučujeme zakoupit vstupenky on-line na www.prazdrojvisit.cz/vstupenky.

Kompletní program města Plzeň na 28. října naleznete zde.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit