Pilsner Fest 2016

Termín konání akce 1. 10. 2016
Čas konání akce 10:00
Vstupné VSTUPNÉ Vstup na PILSNER FEST je zdarma. Cena PILSNER FESTOVÝCH PROHLÍDEK PIVOVARU je 100 Kč.
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
 

Pilsner Fest 2016

První říjnový den se na nádvoří Plzeňského Prazdroje uskuteční tradiční Pilsner Fest. Připomene, že od uvaření první várky světoznámého plzeňského ležáku a zakladatele pivní kategorie „pils“ uplynulo už 174 let. Návštěvníci se mohou těšit na plzeňský ležák v nefiltrované podobě, originální gastronomii a doprovodný program inspirovaný historií a výrobou věhlasného českého piva. 

V rámci Pilsner Festu jsou připraveny také speciální Pilsner Festové prohlídky. Návštěvníci se podívají tam, kam se v rámci turistické trasy běžně nechodí.

Prohlídky budou začínat v bednářské dílně Plzeňského Prazdroje, kde uvidí naše bednáře při práci. Navštíví pivovarské sklepy, kde ochutnají nefiltrovaný Pilsner Urquell čepovaný přímo z dubového sudu a na závěr uvidí také tzv. podsvětí – technické zázemí varen 1-6, které dosud veřejnosti nebylo zpřístupněno.

Prohlídky probíhají do 10 do 19 hodin každých 15 minut.  Pilsner Festovou prohlídku doporučujeme zakoupit předem předem  ZDE .

Celodenní program podpoří svým vystoupením také 13 hudebních interpretů a kapel. Pilsner Fest zahájí kapela Čechomor, kterou vystřídají třeba fanoušci plzeňského ležáku z kapely Chinaski, věrní Tata Bojs, anděly oceňovaná Bára Poláková nebo slovenský zpěvák Meky Žbirka.

Více informací o Pilsner Festu naleznete na webu www.pilsnerfest.cz.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit