Léto v Prazdroji – UDG

Termín konání akce 6. 7. 2017
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
 

Léto v Prazdroji – UDG

Nenechte si ujít tradiční pivovarské Léto v Prazdroji. Letos se uskuteční již 14. ročník oblíbených čtvrtečních koncertů na nádvoří pivovaru v červenci a srpnu.

Každý čtvrtek se od 19 hodin se představí předkapela a poté od cca 20.30 hodin hlavní hvězda večera. První červencový čtvrtek se můžete těšit na kapelu UDG.

UDG je jedna z nejpopulárnějších rockových kapel v Česku pocházející z Ústí nad Labem. Kapela má na kontě pět studiových alb a několik téměř zlidovělých hitů. Každoročně se účastní významných hudebních akcí. Patří mezi kapely s velmi stabilní a věrnou posluchačskou základnou. Aktuálně slaví úspěch se singlem Atomy z poslední desky Emotikon, která vyšla v březnu 2016.

Koncerty v rámci Léta v Prazdroji se budou konat za každého počasí.

Přijďte i vy a užijte si společně s námi úžasnou atmosféru koncertů a piva Pilsner Urquell na nádvoří pivovaru. A kdo bude hrát příště? Více info o dalších koncertech v pivovaru ZDE.

V září se můžete opět těšit na Letní kina v Prazdroji. Co se bude promítat a kdy najdete ZDE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit