Historický víkend – Pivovarské muzeum součástí Pohádkové cesty

Termín konání akce 10. 6. 2017 — 11. 6. 2017
Čas konání akce 10:00 - 15:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
Pivovarské muzeum v Plzni
 
 
 

Historický víkend – Pivovarské muzeum součástí Pohádkové cesty

Nenechte si ujít Pohádkovou cestu, která vás zavede i do Pivovarského muzea v Plzni v rámci Historického víkendu aneb strašidla a mumraje plzeňské

Pohádková cesta bude probíhat v sobotu a v neděli a jejím cílem bude, aby soutěžící plnili úkoly na jednotlivých stanovištích a v cíli tak získali zaslouženou odměnu. Start a cíl se bude nacházet na nám. Republiky a právě jedno ze soutěžních stanovišť se bude nacházet v Pivovarském muzeu v Plzni. Zde na soutěžící bude čekat tématický úkol – napovíme, že se bude týkat pivovarského sudu. Úkol bude připraven ke splnění na dvorku Pivovarského muzea v sobotu od 10 do 18 hodin a v neděli od 10 do 15 hodin.

Historický víkend nabídne bohatý program, jež se tématicky vrací do doby Rudolfa II., který v Plzni pobýval. Více informací o programu: ZDE

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit