Festival světla BLIK BLIK 2018

Termín konání akce 16. 3. 2018 — 17. 3. 2018
Čas konání akce 18:00 - 22:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma Vstupenky na interiérové instalace zakoupíte na stránkách: WWW.PLZENSKAVSTUPENKA.CZ
Areál pivovaru Plzeňský Prazdroj
 
 
 
 
 
 

Festival světla BLIK BLIK 2018

Festival BLIK BLIK představí 16. – 17. března umělecké instalace českých i zahraničních tvůrců. Trasa světelného festivalu mezi DEPO2015 a Masarykovou školou na Slovanech bude dlouhá asi 2 km. Tři samostatné instalace pak budou umístěny přímo v areálu Plzeňského Prazdroje:

  • zastávka 14. – Hyperbaroko (Jan Hladil, CZ)
  • zastávka 15. – Význam domova (Dragan Vojvodić, SRB)
  • zastávka 16. – Pocta olympionikům (Veronika Bílková, CZ).

Světelné instalace v pivovaru budou umístěny na nádvoří pivovaru, u Dárkové prodejny a v Konferenčním a společenském centru SECESE.

Během festivalu bude otevřena až do nočních hodin Formanka, kde si můžete vychutnat pivo Pilsner Urquell. V Dárkové prodejně Plzeňského Prazdroje budeme GRAVÍROVAT zdarma. Akce platí pouze během festivalu mezi 18 a 22 hodinou a platí na sklenice zakoupené v prodejně. Udělejte sobě a svým blízkým radost originálním dárkem s osobním věnováním.

K oslavám 100 let Československa bude připravena speciální projekce vodní mlhy, světelná projekce na Masarykovu školu nebo videomapping na gymnázium na Mikulášském náměstí.

Novinkou bude uvedení čtyř interiérových instalací – dvě v prostorách DEPO2015 (za použití projekce, zvuků a světel), v Papírně a v kostele Panny Marie Růžencové na Jiráskově náměstí. Tyto instalace budou zpoplatněny. Vstupenky za symbolických 50 Kč zakoupíte na portále Plzeňská vstupenka.

Trasa festivalu BLIK BLIK 2018 bude obsahovat celkem 16 zastavení.

Více informací naleznete na DEPO2015 a na Facebooku.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit