Divadlo Bratří Formanů: Obludárium

Termín konání akce 16. 6. 2014 — 30. 6. 2014
Čas konání akce 20:30 - 22:30
Vstupné VSTUPNÉ Vstupenky si zakoupíte prostřednictvím portálu Plzeňská vstupenka Vstupenka
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
 
 

Divadlo Bratří Formanů: Obludárium

Kabaretní představení ve speciálním stanu obloženém dřevem, které už od roku 2008 putuje s velkým úspěchem po celé Evropě, se na několik dní vrací na nádvoří Plzeňského Prazdroje, kde mělo v roce 2008 českou premiéru.

Od té doby má Obludárium na svém kontě řadu domácích ocenění, mimo jiné Cenu Alfréda Radoka za inscenaci roku.

Své návštěvníky přenese do světa poutí, cirkusů, kabaretů a nočních podniků mezi potulné komedianty, loutkáře, barové tanečnice, drzé pouťové vyvolávače, ale i mezi lidi poznamenané různými anomáliemi a deformacemi.

Publikum v lóžích dvoupatrového stanu čeká volný sled rozmanitých čísel, výtvarně a herecky působivé okamžiky v drobných příbězích spojených tématem i netradičním prostorem.

Představení od 16. do 30. června probíhají v rámci festivalu Skupova Plzeň a vstupenky na tato představení zakoupíte na www.plzenskavstupenka.cz.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit