Dárková prodejna je pro vás otevřena

Termín konání akce 10. 5. 2021 — 24. 5. 2021
Čas konání akce 10:00 - 17:00
Vstupné
Dárková prodejna na nádvoří pivovaru
 

Dárková prodejna je pro vás otevřena

Dárková prodejna na nádvoří pivovaru v Plzni je znovu otevřena! Kromě běžných dárků s pivní tématikou a půllitrů jsme pro vás připravili i čerstvě stáčený nefiltrovaný Pilsner Urquell, sudové pivo a mnoho dalšího.

Nefiltrované pivo Pilsner Urquell pro vás budeme stáčet do litrové patentní lahve v mimořádné ceně 119 Kč nebo do litrového growleru, neboli odnosky, která vás i s pivem vyjde na 349 Kč. Bohužel do jiných druhů nádob nemůžeme stáčet, vzhledem ke speciálnímu druhu stáčecího aparátu, ale příště vám ji již rádi doplníme.

Zaparkujete v pohodlí přímo před Dárkovou prodejnou.

Samozřejmě dbáme na zvýšené hygienické podmínky. Přímo u vstupu do prodejny je bezdotykový dávkovač dezinfekce na ruce, jednorázové rukavice a budeme dbát na omezený počet osob v prodejně a dodržování rozestupů.

OTEVÍRACÍ DOBA:
Pondělí – pátek: 10 – 17 hodin

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit