Dárková prodejna je pro vás otevřena

Termín konání akce 15. 10. — 21. 10.
Čas konání akce
Vstupné
Dárková prodejna na nádvoří pivovaru

Dárková prodejna je pro vás otevřena

Dárková prodejna na nádvoří pivovaru v Plzni je pro vás stále otevřena! Kromě běžných dárků s pivní tématikou a půllitrů jsme pro vás připravili i čerstvě stáčený nefiltrovaný Pilsner Urquell,  sudové pivo a mnoho dalšího.

Milujete nefiltrovaný Pilsner Urquell, který si jindy vychutnáváte v našich ležáckých sklepích? Pak dorazte do Dárkové prodejny na nádvoří pivovaru, kde jej pro vás budeme stáčet do litrové patentní lahve v mimořádné ceně 119 Kč nebo do litrového growleru, neboli odnosky, která vás i s pivem vyjde na 349 Kč. Bohužel do jiných druhů nádob nemůžeme stáčet, vzhledem ke speciálnímu druhu stáčecího aparátu, ale příště vám ji již rádi doplníme.

V Dárkové prodejně prodáváme také sudové pivo Pilsner Urquell: 15l za 807 Kč, 30l  za 1.584 Kč nebo 50l za 2.590 Kč.

Zaparkujete v pohodlí přímo před Dárkovou prodejnou.

Samozřejmě dbáme na zvýšené hygienické podmínky. Přímo u vstupu do prodejny je bezdotykový dávkovač dezinfekce na ruce, jednorázové rukavice a budeme dbát na omezený počet osob v prodejně a dodržování rozestupů.

OTEVÍRACÍ DOBA:
Pondělí – neděle: 10 – 18 hodin

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví je od 12. 10. 2020 až do odvolání pivovar Plzeňský Prazdroj, Pivovarské muzeum v Plzni, Plzeňské historické podzemí a Dárková prodejna v pivovaru pro veřejnost uzavřena. Děkujeme za pochopení!

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit