Počet osob | až 120 osob |
Cena | od 25 500 Kč |
U Prazdroje 64/7, Plzeň |
Ideálním místem pro svatební hostinu a večerní veselí jsou secesně zdobené prostory Konferenčního centra SECESE. Dýchají okouzlující atmosférou a dodají vaší svatbě na vznešenosti. K dispozici jsou vám čtyři sály – Pilsner Urquell sál, Zlatý salonek, Zelený salonek, Červený sál a samostatně situovaný zahradní pavilon Formanka.
Sály mohou být uzpůsobeny až pro 120 osob. Na základě vašich požadavků a přání vám sestavíme svatební menu ve stylu tradiční české nebo mezinárodní kuchyně, vybírat můžete z široké nabídky rautů. Rádi pro vás připravíme i grilování pod širým nebem.
PRONÁJEM PROSTOR PRO SVATEBNÍ HOSTINU:
*V ceně 25 500 Kč nejsou zahrnuty cateringové služby.
CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!
V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!
V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.