Formanka

Formanka je nyní pro veřejnost uzavřena.

PŘIJĎTE NA FORMANKU NA NEJLEPŠÍ PIVO PŘÍMO OD ZDROJE

Formanka je skvělé místo k posezení s přáteli, obchodními partnery či k uspořádání soukromé oslavy. Na pivo sem můžete přijít každý pracovní den od 16 do 21 hodin.

DO FORMANKY SE SJÍŽDĚLI HOSTÉ Z CELÉHO SVĚTA

Příběh Formanky se začal psát již roku 1892. V Letním sídle, jak se původně Formance říkávalo, si slavné plzeňské pivo dopřávali návštěvníci z celého světa. Lákala je nejen ochutnávka zlatavého moku přímo ze zdroje, ale i klidné posezení v pavilonku se zahrádkou, který je ukryt nedaleko nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj.

FORMANKA SE OTEVŘELA VEŘEJNOSTI

Současná Formanka až donedávna sloužila pouze jako zaměstnanecký PUB. Od dubna jsme ale tuto jedinečnou letní lokalitu zpřístupnili široké veřejnosti. Až pro 60 hostů je vytvořeno soukromé posezení uvnitř Formanky a dalších 50 návštěvníků může využít letní zahrádku.

Otevírací doba

Formanka je nyní pro veřejnost uzavřena.

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit