Posezení na Formance

Plocha 112 m2
Počet osob 15 - 60 osob
Délka programu 3 hodiny
Cena 450,- Kč / os
U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň
Napište nám

HLEDÁTE ORIGINÁLNÍ PROSTOR PRO VAŠI AKCI S NEFILTROVANÝM PIVEM PILSNER URQUELL?

Pak právě Formanka bude pro vás ideálním útočištěm.

Formanka, původně nazývaná Letní sídlo, byla postavena již v roce 1892. Slavné plzeňské pivo zde ochutnávali návštěvníci z celého světa. V současné době slouží v odpoledních hodinách jako zaměstnanecký PUB a nově  si ji můžete i vy rezervovat pro svoji soukromou akci a užít si nefiltrovaného piva Pilsner Urquell s vašimi přáteli v soukromí pivovaru.

NA CO VŠE SE MŮŽETE NA FORMANCE TĚŠIT

Především na stylové prostředí s originální pivní tématikou, příjemnou obsluhu, která vám i vašim hostům bude celé tři hodiny čepovat nefiltrované pivo Pilsner Urquell a také drobné studené občerstvení, které obsahuje sýrové prkénko, uzenářské prkénko, smažené kuřecí řízečky a domácí chléb.

K tomu, aby váš večer byl perfektní můžete využít i dalších doprovodných akcí, například prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj za zvýhodněnou cenu 200 Kč za osobu či se na okamžik stát pivovarskými bednáři a postavíte si miniaturu pivovarského sudu. Samozřejmě si můžete doobjednat i teplou kuchyni či nealkoholické nápoje.

KDY JE MOŽNÉ SI FORMANKU REZERVOVAT

Pokud chystáte víkendovou akci, pak si rezervujte váš čas kdykoliv, bez omezení.  Ve všední dny je pak možné si Formanku rezervovat pouze do 15.30 hodin.

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit