Pilsner Lighthouse

Plocha neuvedeno
Počet osob až 60 osob
Délka programu dle přání
Cena (Русский) От 12 000 чешских крон
Nádvoří pivovaru
Napište nám

UNIKÁTNÍ A MODERNÍ PROSTOR PRO VAŠE MEETINGY, WORKSHOPY, KONFERENCE A DALŠÍ FIREMNÍ AKCE

Přímo v pivovaru najdete prostor Pilsner Lighthouse, který je ideální pro firemní akce všeho druhu. Je vybavený technologií AV media, zázemím v podobě kuchyňky, předsálím s výčepem, dvěma zasedacími místnostmi, které jsou vhodné pro AB testování a variabilní konferenční místnost.

Prostory lze přizpůsobit pro meetingy, workshopy, přednášky, konference, firemní večírky a další akce.

Připravíme pro vás kompletní akci s prostorem dle vašich přání a požadavků. Zajistíme špičkový catering, kvalifikovanou obsluhu, ale i dopravu či doprovodný program v podobě prohlídek, školy čepování nebo vyzkoušení pivovarských řemesel.

Všichni účastníci akce při příchodu prokáží splnění jedné z následujících podmínek:

  • negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
  • negativní RAT antigenní test starý nejvýše 24 hodin,
  • negativní výsledek samotestu absolvovaného na místě (v ceně 50 Kč),
  • potvrzení poskytovatele zdravotních služeb podstoupení RAT antigenního testu za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce,
  • prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání obřadu/akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.
bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_I bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_divadlo bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_blok
bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_U bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_T bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_skola
bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_koktejl

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit