Zvýhodněné prohlídky pro návštěvníky Metalfestu

Termín konání akce 31. 5. 2019 — 2. 6. 2019
Čas konání akce
Vstupné 10 – 50% sleva na vstupném
Pivovar Plzeňský Prazdroj

Zvýhodněné prohlídky pro návštěvníky Metalfestu

Pro návštěvníky Metalfestu jsme připravily zvýhodněné vstupenky na naše prohlídkové trasy.

  • – 10 % NA PROHLÍDKU PIVOVARU PLZEŇSKÝ PRAZDROJ

Přijďte poznat autentická místa, kde se zrodila legenda Pilsner Urquell a seznámit se s výrobou tohoto zlatého moku, s jeho historií a současnými moderními provozy. V pivovarských sklepích navíc ochutnáte unikátní nefiltrované pivo Pilsner Urquell přímo z ležáckých sudů. Časy prohlídek najdete zde.

  • – 15% NA PŘÍBĚH PLZEŇSKÉHO PIVA

Vydejte se po stopách značky Pilsner Urquell a objevte její příběh, který se psal nejen v pivovaru, ale v celém historickém jádru města Plzně od jeho založení. Spolu s průvodcem projdete nejzajímavější místa Plzně, která jsou spojena s pivovarnictvím. Prohlídka se koná v sobotu v 16:00 hodin, pouze v anglickém jazyce.

  • – 25 % NA PROHLÍDKU PIVOVARU GAMBRINUS

Navštivte prohlídkovou trasu pivovaru Gambrinus a poznejte, jak se pivo vaří a jak chutná ještě zrající. V rámci prohlídky nebude chybět ani oblíbená škola čepování piva a bohatá degustace piv. Časy prohlídek najdete zde.

  • – 50 % NA PROHLÍDKU PIVOVARSKÉHO MUZEA V PLZNI

Prožijte příběh piva v Pivovarském muzeu. Zábavná i poučná expozice v unikátně zachovaném právovarečném domě z 15. století, která vypráví o výrobě a způsobu podávání i pití piva od starověku do současnosti. Prohlídku muzea procházíte bez průvodce a je možné ji absolvovat kdykoliv během otevírací doby, 10:00-18:00 hodin.

Sleva bude odečtena ze základní ceny vstupného. Tato akce je platná pouze v době konání festivalu, tj. od 31. 5. do 2. 6. 2019. Pro uplatnění slevy je potřeba se na recepci prokázat platnou vstupenkou na Metalfest open air 2019.

Doporučujeme zakoupit vstupenky předem ONLINE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit