Výstava – Ivan Hostaša

Termín konání akce 4. 2. 2019 — 28. 2. 2019
Čas konání akce 10:00 - 17:00
Vstupné VSTUPNÉ 90 Kč v rámci prohlídky Pivovarského muzea
Pivovarské muzeum v Plzni

Výstava – Ivan Hostaša

Srdečně vás zveme na výstavu u příležitosti nedožitých sedmdesáti let a desátého výročí od úmrtí Ivana Hostaši. Výstava – Keramika z období 1991-2007 – bude k vidění v prostorách Pivovarského muzea v Plzni.

Ivan Hostaša je autorem rozsáhlé volné tvorby i realizací v architektuře a vedl keramická sympozia. Je držitelem několika prestižních zahraničních ocenění a jeho maják v Chvojkových lomech v Plzni je zapsán v Guinessově knize rekordů. Patřil mezi významné a nezapomenutelné osobnosti kulturního života Plzně. Působil ve Starém Plzenci a Plzni. Byl členem i předsedou UVU, později také zakladatel Keramické společnosti George Ohra.

Dokonalé repliky středověkých nádob dodával také pro Plzeňské historické podzemí a jejich funkčnost dokládal přípravou jídel dle autentických středověkých receptů v rámci několikadenních kulinářských happeningů jak v Plzni (např. v Pivovarském muzeu v Plzni), tak při otvírání hradů nebo i pro některé výtvarné akce.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit