Letní kino – Vlny

Termín konání akce 28. 8. 2024
Čas konání akce 18:00 - 23:00
Vstupné 100 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj
Koupit zážitek
 
 
 
 
 

Letní kino – Vlny

Letní promítání pod širým nebem na nádvoří pivovaru

Dobový film Vlny režiséra Jiřího Mádla ukáže napínavé a doposud utajené příběhy novinářů Československého rozhlasu. Na konci 60. let, kdy zněl z rádiových vln rokenrol a studentské revolty měnily svět, nastoupí starší z bratrů do prestižní redakce rozhlasu. Záhy se ocitne v nebezpečném souboji redaktorů a tajných služeb. Ve víru událostí půjde brzy všem o život a hlavní hrdina stojí před drsnou volbou: ochránit bratra, nebo pravdu a kolegy? Film je inspirován skutečným příběhem skupiny novinářů mezinárodní redakce Československého rozhlasu a jejich odhodláním přinášet nezávislé zprávy za každou cenu.

Projekci zahájíme ve 20:30. Areál pro vás bude otevřen již od 18:00. Před samotnou projekcí vás však čeká doprovodný program a soutěže o hodnotné ceny z Prazdroje. Tak dorazte dříve! Samozřejmostí je tankové pivo přímo od zdroje a bohaté občerstvení.

Projekce se koná ve spolupráci s Finále Plzeň.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit