Sraz velocipedistů na nádvoří pivovaru

Termín konání akce 12. 10. 2019
Čas konání akce 13:30 - 16:00
Vstupné
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

Sraz velocipedistů na nádvoří pivovaru

Celorepublikové setkání historických velospolků v září 2019, pod záštitou Obnovené české ústřední jednoty velocipedistů „Klub cyklistů  – turistů Český Lev Plzeň 2015“, která je navazujícím volným sdružením bicyklistů a příznivců starých kol, jenž navazuje na původní plzeňské sdružení „Klub cyklistů turistů Český Lev Plzeň“ založený roku 1897, který ukončil svoji činnost v roce 1948.

Nově obnovenému Klubu KCT Český Lev předcházela několikaletá neformální setkávání příznivců starých bicyklů ve formě víkendových recesistických vyjížděk na tzv. „Dunajské cyklostezce“ Pasov – Vídeň. Tato myšlenka se uchytila u pracovníků Západočeského muzea v Plzni a zanedlouho získala mnoho příznivců a sympatizantů, kteří sdílejí vášeň pro tento jedinečný sport.

Jedním z hlavních témat setkání na nádvoří plzeňského pivovaru je samozřejmě připomenutí zašlé slávy plzeňské cyklistiky, zaměřené na historické velocipedy a k nim neodmyslitelně patřící dobovou módu.

Přijďte si proto spolu s námi zavzpomínat na staré časy a oživit slávu velkých historických kol.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit