Speciální prohlídky pivovaru Gambrinus

Termín konání akce 23. 6. 2018
Čas konání akce 10:00 - 22:00
Vstupné VSTUPNÉ 100 Kč / osoba NÁKUP VSTUPENEK
Pivovar Gambrinus

Speciální prohlídky pivovaru Gambrinus

V sobotu se uskuteční již třetí ročník pivního festivalu Gambrinus den! Vedle bohatého programu, který se bude odehrávat v centru města si nenechte ujít i zpestřené prohlídky pivovaru.

Setkejte se s největšími Srdcaři Gambrinusu, kteří péči o pivo zasvětili téměř celý život a podělí se s vámi během dvou hodinové prohlídky o zážitky z výroby. Navíc si užijete i bohatou degustaci různých druhů piv značky Gambrinus.

Vstupenky si můžete zakoupit online či přímo na nádvoří v pivovaru, nebo ve stánku Suvenýrů z Plzeňského Prazdroje u náměstí. Pouze v tento den se platí speciální vstupné 100 Kč na osobu.

Prohlídky se konají od 10:00, 12:30, 15:00, 17:30 a 20:00 hodin. Navíc vždy půlhodiny před prohlídkou vyjede autobus přímo z náměstí do pivovaru a odveze vás i zpět. Anebo se do pivovaru můžete vydat na deseti minutovou příjemnou procházkou kolem Mlýnské strouhy a přes pivovarskou lávku.

Poznejte osobně srdce pivovaru a výrobu piva Gambrinus!

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit