Speciální prohlídky Pilsner Fest

Termín konání akce 5. 10. 2019
Čas konání akce 10:00 - 20:00
Vstupné 150 Kč / osoba
Pivovar Plzeňský Prazdroj

Speciální prohlídky Pilsner Fest

Oslavte s námi 177. výročí uvaření první várky ležáku Pilsner Urquell, který dal vzniknout pivu plzeňského typu. Inspiroval tak více než dvě třetiny všech světových piv dodnes označovaných jako Pils, Pilsner, Pilsener. A jak to všechno začalo? To se dozvíte na naší speciální prohlídce v pivovaru Plzeňský Prazdroj!

Společně se vydáme po stopách Spalkova projektu. Nahlédnete do vodárenské věže, která patří k ikonám jak Plzeňského Prazdroje, tak i města Plzně. Zde si také budete mít možnost prohlédnout výstavu, která dokumentuje historii vodárenské věže v pivovaru a její role. Další zastávka bude u elektrocentrály a bednárny, kde se setkáte s našimi pivovarskými bednáři. Na vlastní oči se podíváte, jak se staví tzv. kukna a seznámíte se s tímto netradičním řemeslem. Na závěr prohlídky ochutnáte nefiltrované a nepasterizované pivo Pilsner Urquell načepované přímo z dubového ležáckého sudu v historických sklepích.

Speciální prohlídky Pilser Fest se budou konat každých 15 minut od 10:00 do 20:00 hodin.
Vstupenky doporučujeme zakoupit předem online.

Koupit vstupenky

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit