IVAN HLAS TRIO A KATKA MISÍKOVÁ A JAKUB KOŘÍNEK V PRAZDROJI

Termín konání akce 12. 5. 2017
Čas konání akce 17:00 - 21:00
Vstupné VSTUPNÉ Vstup na akci je zdarma.
nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

IVAN HLAS TRIO A KATKA MISÍKOVÁ A JAKUB KOŘÍNEK V PRAZDROJI

Přijďte si v pátek 12. května od 17 hodin na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj poslechnout Ivana Hlase nebo Katku Misíkovou a Jakuba Kořínka. Slavnostně zahájíme výstavu  s názvem „Plzeňské hospody aneb Z pivovaru za štamgasty“, kterou si na nádvoří pivovaru můžete prohlédnout až do konce září. Dozvíte se více o historii a současnosti plzeňských hospod, které jsou významnou součástí příběhu plzeňského piva.

Kromě koncertu Ivana Hlase Trio se můžete těšit také na soutěže o pivní ceny, narazíme soudek piva Pilsner Urquell, a připraveny budou i pivní stany vybraných plzeňských hospod, u kterých bude zajištěno občerstvení a samozřejmě dobře čepované plzeňské pivo.

Výstava Plzeňské hospody aneb Z pivovaru za štamgasty je k vidění hned na několika místech. Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj představí plzeňské hospody a jejich historii, Pivovarské muzeum v Plzni hostí část výstavy, která  představuje všechny oblasti týkající se pohostinství v Plzni z konce 19. a počátku 20. století, mezi tématy jsou  zahrnuty i společenský a spolkový život v Plzni, výletní hostince, vinárny, kavárny, hotely a v neposlední řadě dvě velké a spolu související skupiny hostinští – štamgasti a stolní společnosti. Výstava je k vidění na nádvoří pivovaru od 4.5. do 30.9. 2017, v Pivovarském muzeu v Plzni od 4.5. do 31.12.2017 a ve vybraných plzeňských hospodách.

Výstava byla uspořádána u příležitosti 175. výročí uvaření ležáku Pilsner Urquell. Připravili ji Archiv společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. a Pivovarské muzeum v Plzni ve spolupráci se Západočeským muzeem v Plzni a Archivem města Plzně. Autorkou výstavy je Markéta Maškovská.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit