Slavnosti svobody v pivovaru

Termín konání akce 1. 5. 2015 — 3. 5. 2015
Čas konání akce
Vstupné VSTUPNÉ Zpoplatněné jsou pouze prohlídky: Plné vstupné Zvýhodněné vstupné Prohlídka pivovaru Gambrinus 120 Kč 70 Kč Doprovodný program je zdarma.
Pivovar Plzeňský Prazdroj

Slavnosti svobody v pivovaru

První májové dny bude v plzeňském pivovaru opravdu živo. Ke Slavnostem svobody, které budou probíhat po celé Plzni, přidává pivovar následující program.

Pivovar Gambrinus

Na prohlídce pivovaru Gambrinus budete moci ochutnat mimořádnou várku Gambrinus s americkým chmelem, kterou uvařili naši sládci pro 70. výročí osvobození Plzně americkou armádou.

Americkou aromatickou odrůdu chmele Cascade přidali do várky při třetím chmelení. Díky této poslední dávce chmele vyniká ležák výrazně svěží chutí s nezaměnitelnou květinovou až citrusovou vůní chmele.

Navíc se na prohlídce seznámíte s historií pivovaru. Dozvíte se, co se s pivovarem dělo za druhé světové války a kdo se v roce 1945 zasadil o jeho obnovu. Užijete si soutěže v Gambrinus Aréně. A s naším sládkem si vyzkoušit sami správně načepovat pivo.

Délka prohlídky je 120 min.

Další program:

1.května  9:00 – 12:30 Prvomájová vyjížďka motorek

První májový den bude na nádvoří Plzeňského Prazdroje opravdu živo. Od 9 hodin se tam budou sjíždět motorkáři s celé republiky na již tradiční sraz. Očekávaná účast je přes 1500 motorek, které v několika kolonách za doprovodu Policie ČR mezi 12 a 13 hodinou brány pivovaru opustí a projedou městem.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit