Škola čepování piva Pilsner Urquell

Termín konání akce 19. 2. 2022
Čas konání akce 17:00 - 20:30
Vstupné 790 Kč/ osobu
Konferenční a společenské centrum Secese

Škola čepování piva Pilsner Urquell

Chcete se naučit zábavnou formou správné zásady čepování a dozvědět se o pivu Pilsner Urquell úplně vše? Pokud vás není více jak 15 osob, abyste si mohli zarezervovat soukromou školu čepování, pak jsme pro vás připravili tyto termíny, na které můžete přijít i sami či jen s pár přáteli.

Naučíme vás, jak správně načepovat pivo Pilsner Urquell, provedeme autentickými místy pivovaru. Samozřejmě se v průběhu akce bude konzumovat pivo Pilsner Urquell a podávat se bude pivovarský guláš. (Akce je určena pouze pro osoby starší 18 let).

Zjistíte tak, co znamenají výrazy „na hladinku“, „čochtan“, „šnyt“ či “mlíko“.  A navíc jako dárek si odnesete půllitr Pilsner Urquell.

Neváhejte a přijďte se pobavit do pivovaru!

KOUPIT ZÁŽITEK

Více informací o škole čepování najdete také zde.

Prosíme o dodržování preventivních opatření z nařízení vlády a společnosti Plzeňský Prazdroj.

  • Ve všech vnitřních prostorech je povinné nošení respirátoru.
  • Návštěvník se může účastnit zážitkového programu, pokud všichni přítomní při příchodu prokáží splnění jedné z následujících podmínek:
    • – doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
    • – aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní,
    • – doložit negativní PCR test (s platností 72h od provedení testu) pro tyto skupiny: osoby 12-18 let, osoby se započatým očkováním, osoby s kontraindikací (požadujeme potvrzení od lékaře),
    • – děti do dvanácti let se neprokazují.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit