Festival Regionálních potravin Plzeňského kraje

Termín konání akce 25. 5. 2018
Čas konání akce 11:00 - 17:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

Festival Regionálních potravin Plzeňského kraje

Na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj se v pátek 25. května 2018 uskuteční již 8. ročník oblíbeného Festivalu Regionálních potravin Plzeňského kraje.

Plzeňský kraj dlouhodobě podporuje místní výrobce kvalitních potravin, a proto si nenechte ujít možnost ochutnat a nakoupit právě tyto produkty na farmářském trhu. Na festivalu budou kromě prodejců z Plzeňského kraje zastoupeni také prodejci z partnerských regionů v Bavorsku.

A abyste z festivalu neodešli jen s nakoupenými dobrotami, ale také s nápady, jaké recepty je z nich možné uvařit, můžete se těšit na kuchařskou show. Tentokrát své kuchařské umění na pódiu představí žáci z české a bavorské střední školy.

Během dne zpříjemní atmosféru svými vystoupeními folklorní soubory z Plzeňského kraje, ale také bavorská kapela. Pro nejmenší návštěvníky budou připraveny zábavné aktivity, při kterým se nejen pobaví, ale hravou formou přijdou na spoustu zajímavostí z oblasti zemědělství.

Již tradiční součástí programu bude vyhlášení vítězů soutěže o značku Regionální potravina.

Více informací na Plzeňský kraj, Regionální potravina a na Facebooku.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit