Plzeňské oslavy vzniku republiky

Termín konání akce 28. 10. 2016
Čas konání akce 10:00 - 17:00
Vstupné VSTUPNÉ 28,-Kč/osobu děti do 6 let vstup zdarma
Pivovarské muzeum, Plzeňské historické podzemí a speciální prohlídka Plzeňského Prazdroje: Cesta pivovarem

Plzeňské oslavy vzniku republiky

Přijďte 28. října na prohlídky Plzeňského Prazdroje pořádané k příležitosti oslav vzniku republiky za symbolické vstupné. Otevřeme vám brány do Pivovarského muzea, Plzeňského historického podzemí a nově vás provedeme i speciální prohlídkou Plzeňského Prazdroje – Cesta pivovarem.

Speciální prohlídka Plzeňského Prazdroje- Cesta pivovarem: komentované prohlídky se budou konat každou půlhodinu od 10 do 16 hodin a dozvíte se tak více o historii a architektuře Plzeňského Prazdroje. Trasa začne v Návštěvnickém centru, dále nahlédnete do budovy Generálního ředitelství a také do prostor Konferenčního a společenského centra SECESE, kde starší 18 let dostanou zdarma ochutnávku piva Pilsner Urquell. Prohlídku zakončíte v zahradním pavilonu Formanka, která v současnosti slouží jako zaměstnanecký pub. Prohlídka trvá cca 50 min.

Pivovarské muzeum můžete navštívit kdykoliv v průběhu dne od 10:00 do 17:00 hodin. Muzeum si projdete s textovým průvodcem a seznámíte se s historií plzeňských hospod, prohlédnete si sladovnu, hvozd, valečku, ale i laboratoř nebo pivní kuriozity. Dozvíte se tak o pivu a pivovarnictví absolutně vše.

Plzeňské historické podzemí: průvodce vás provede labyrintem chodeb, sklepů a studní, který byl pod městem Plzní budován od 14. století. Díky exponátům a vystaveným nálezům proniknete i do historie města a každodenního života středověkých obyvatel města Plzně. Prohlídky jsou již téměř vyprodané a poslední místa můžete zakoupit pouze online.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit