Prohlídky pivovarů během Pilsner Festu 2017

Termín konání akce 7. 10. 2017
Čas konání akce 10:00 - 21:00
Vstupné VSTUPNÉ speciální festivalové: 100 Kč / osoba prohlídka Plzeňského Prazdroje 200 Kč / osoba
Návštěvnické centrum Plzeňského Prazdroje

Prohlídky pivovarů během Pilsner Festu 2017

Nenechte si ujít během Pilsner Festu příležitost navštívit speciální prohlídky v pivovaru

Festivalová prohlídka Pilsner Urquell

Prohlídky se budou konat od 10.00 do 20.00 hodin, každých 15 minut. Délka prohlídky 95 minut.

Pouze v tento den bude zpřístupněn speciální festivalový prohlídkový okruh, během kterého prvně nahlédnete do elektrocentrály. Zde se dozvíte o Františku Spalkovi, jež se vepsal do historie pivovaru tím, že umožnil pivovaru nezávislost na dodávkách vody a elektřiny. Dále s průvodcem navštívíte bednárnu Plzeňského Prazdroje, jež bývá zpřístupněna široké veřejnosti pouze v tento den a připomene již téměř zapomenuté tradiční bednářské řemeslo. Neodmysliteným završením prohlídky budou  pivovarské sklepy, kde ochutnáte nefiltrované a nepasterizované pivo Pilsner Urquell, čepovaného přímo z dubových ležáckých sudů.

Festivalová prohlídka pivovaru Gambrinus

Prohlídky se budou konat od 10.15 do 20.00 hodin, každou 1,5 hodinu. Délka prohlídky 90 minut.

Novinkou v tomto roce je znovuotevření prohlídkové trasy Gambrinus. Dozvíte se tak zajímavosti z pohnuté historie pivovaru Gambrinus a dotknete se našich pečlivě vybraných surovin. Přímo ve výrobě poznáte varní proces piva a navštívíte i historické výrobní prostory pivovaru. Na závěr vám náš zkušený výčepní představí zásady správné péče o pivo a prohlídku zakončíte školou čepování a vydatnou degustaci piv Gambrinus.

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Prohlídky v anglickém, německém a ruském jazyce. Vstupné: 200 Kč/ osoba. Délka prohlídky 80 minut.

Dále pro zahraniční návštěvníky je možné absolvovat i standardní prohlídkový okruh Pilsner Urquell, který je pouze zkrácen o návštěvu stáčírny. Poznáte suroviny, ze kterých se pivo Pilsner Urquell vaří již 175 let. Uvidíte srdce pivovaru – varny napříč stoletími a dozvíte se o důležitých profesích a lidech, jež vytvořily tento příběh piva. Závěrem prohlídky ochutnáte nefiltrované a nepasterizované pivo Pilsner Urquell v historických sklepech, čepované z ležáckých dubových sudů.

Všechny prohlídky si můžete rezervovat prostřednictvím ONLINE prodeje vstupenek. Zadejte termín 7.10. 2017 a vyberte si prohlídkový okruh a čas, který byste rádi navštívili.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit