Léto v Prazdroji – PETR BENDE BAND

Termín konání akce 27. 7. 2017
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

Léto v Prazdroji – PETR BENDE BAND

Nenechte si ujít tradiční pivovarské Léto v Prazdroji. Letos se uskuteční již 14. ročník oblíbených čtvrtečních koncertů na nádvoří pivovaru v červenci a srpnu.

Každý čtvrtek se od 19 hodin se představí předkapela Liwid a poté od cca 20.30 hodin hlavní hvězda večera- Petr Bende s bandem.

A jaký je životní příběh Petra Bendeho? V pěti letech dostal od rodičů svoji první bicí soupravu, a hned se začala rodit hudební kariéra kluka z malé moravské vesničky Újezd u Rosic. Podnětem a inspirací pro Petrovu hudební cestu je jeho otec Jano – profesionální muzikant, který s různými kapelami projel celou Evropu.

Na svoji profesní dráhu se Petr vydal již ve třinácti letech, kdy uspěl v konkurzu na místo bubeníka ve skupině Svěrák 3. S touto kapelou, a později také se skupinami Extáze a Carmen na postu bubeníka a zpěváka, absolvoval stovky vystoupení. Souběžně založil kapelu Petr Bende & band, s níž pak mohl prezentovat vlastní skladby a objíždět festivaly a soutěže.

Z mladého muzikanta se postupně stal skladatel, textař a multiinstrumentalista. Petr hudbě naprosto propadl, podřídil jí vše a začal bojovat o své místo na slunci. Průlomem v získání široké popularity a také velkým impulzem pro Petrovu další hudební kariéru byla stříbrná pozice v soutěži Česko hledá SuperStar v roce 2005. Od té doby Petr nasbíral řadu dalších ocenění a odjel několik velmi úspěšných turné jak samostatně, tak s Věrou Špinarovou.

Koncerty v rámci Léta v Prazdroji se budou konat za každého počasí.

Přijďte i vy a užijte si společně s námi úžasnou atmosféru koncertů a piva Pilsner Urquell na nádvoří pivovaru. Více info o dalších koncertech v pivovaru najdete ZDE.

V září se opět můžete těšit na letní kina v Prazdroji. Co se bude promítat najdete ZDE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit