Léto v Prazdroji – LAKE MALAWI

Termín konání akce 20. 7. 2017
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

Léto v Prazdroji – LAKE MALAWI

Nenechte si ujít tradiční pivovarské Léto v Prazdroji. Letos se uskuteční již 14. ročník oblíbených čtvrtečních koncertů na nádvoří pivovaru v červenci a srpnu.

Každý čtvrtek se od 19 hodin se představí předkapela a poté od cca 20.30 hodin hlavní hvězda večera. Třetí červencový čtvrtek se konečně dočkají i fanoušci kapely Lake Malawi! Energická mladá čtveřice bude hrát 20. 7. v plzeňském pivovaru, kde kromě starších písniček zahraje také novinku Surrounded By Light z připravovaného stejnojmenného alba.

Debutová deska vyjde na konci roku 2017 a u příležitosti jejího vydání bude probíhat křest, a to 5. prosince v brněnské Flédě a 6. prosince v pražském paláci Akropolis.

Kapela Lake Malawi vznikla po rozpadu úspěšných Charlie Straight v roce 2013. Čtveřice v složení Albert Černý (vokál, kytara), Jeroným Šubrt (baskytara, klávesy), Antonín Hrabal (bicí) a Patrick Karpentski (kytara) vydala před dvěma lety debutové EP „We Are Making Love Again“ pod producentským dohledem Matta Lawrence (Ellie Goulding, Adele, Mumford&Sons). Kapela se pro svůj zahraniční zvuk stala oceňovanou doma i za hranicemi, o čemž svědčí předskokanství velikánům jako Thirty Seconds to Mars nebo zpěvákovi Mika.

Koncerty v rámci Léta v Prazdroji se budou konat za každého počasí.

Přijďte i vy a užijte si společně s námi úžasnou atmosféru koncertů a piva Pilsner Urquell na nádvoří pivovaru. Více info o dalších koncertech v pivovaru ZDE.

V září se můžete znovu těšit na Letní kina v Prazdroji. Více ïnfo o tom, co budeme promítat, najdete ZDE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit